Magneesium.ee on laia spektriga tervisepood, mis sai alguse juba 2013. aastal. Poe taga on diplomeeritud ja pikkade kogemustega nutritsioloog ning endine tippsportlane – karateka Mihkel Liivakant, kes suhtub tervisesse tõelise kire ja armastusega.

Mihkli teekond tervisemaailmas sai alguse 2011. aastal, kui äsja Põhjamaade meistriks kroonitud 18-aastane noormees mõistis, et hoolimata esmaklassilistest tulemustest spordis, on tema tervisega midagi tõsiselt valesti. Et hommikuti voodist välja saada, pidi meister valutavat keha turgutama valuvaigistite abil ning juba oli käidud ka operatsioonilaual.

Mihkel sai aru, et tavameditsiini eesmärk on valulisi protsesse leevendada, mitte aga lahendada probleemide põhjuseid. Noormees hakkas otsima alternatiive, mis võiksid ka reaalselt aidata ning jõudis looduslike toidulisandite ja õige toitumise juurde.

9 aastat hiljem tunneb Mihkel end paremini kui kunagi varem, valutavad jalad ja selg on jäänud unustusse. Samuti on uuesti vallutatud ka spordimaailma poodiumid, Mihkel on Eesti meister karates ja kikkpoksis.

Täna koosneb Magneesium.ee kolmest andunud tervisefännist. Lisaks iseendile, on meie nõuanded ja soovitused aidanud veel sadu noori ja vanu, kel tervisega muresid on olnud.

Uuendame koostöös terapeutide ning tervisenõustajatega E-poe tootevalikut pidevalt, et pakkuda Teile puhtaimatest allikatest pärit ja maailma kõrgeimaid standardeid omavaid tervisetooteid ❤️

Meie missioon on anda võimalus igale inimesele elada täisväärtuslikku elu.

Värskus, kergus, puhtus ja elujõud, sest me hoolime Teist!