fbpx

Teadlikult iga viiruse vastu – Kuidas ennast kaitsta?

Toome Teieni esmaklassilised kõrgkvaliteetsed tervisetooted, mis kaitsevad inimese organismi efektiivselt kõikvõimalike viiruste, bakterite, seente jpt kahjulike mikrorganismide eest.

Kõikide komponentide ühisel jõul on võimalik vastu seista ja edukalt olla terve, kui ümberringi toimub midagi tõeliselt eriskummalist. Immuunsüsteem on esimene, kellel tuleb toime tulla sissetungijatega. Immuunsus aga koosneb rakkudest, kes vajavad meie tuge!

Vedelal kujul liposoomne C-vitamiin hoiab immuunsust alal, imendudes koheselt läbi limaskestade. Koostöös Zinc’iga vastutavad need immuunsuse võimekuse eest, olles hädavajalikud elemendid.

Novomin ja antioksüdant H-500 annavad meile elujõudu, mida on vaja, et toime tulla keerulisemate aegadega, näiteks stressi korral (s.h vaimne). Nemad vastutavad infovahetuse eest. Korallivesi rikastab meie vett 70 erineva mikro- ja makroelemendiga (mineraalidega), muutes selle aluseliseks ja elavaks.

Sipelgapuukoor seleeniga on üks imelisemaid looduslikke antibiootikume. Olles rikastatud seleeniga, abistab see meid efektiivselt põletike korral, tugevdades immuunsüsteemi ning samal ajal puhastades organismist välja kahjulikke baktereid jt ebavajalikke mikroorganisme. Koostöös Kassiküünega. saavad need vägilased jagu kõikvõimalikest viirustest jm sümptomitest, millele pole osatud abi leida (nt. ekseemid, kööm jpt).

Silver-Max ehk kolloidhõbe on üks kõige kiiremaid ja konkreetsemaid viiruste ja seente likvideerijaid maailmas. Kolloidhõbeda ioonid püüavad kinni viirused (sh. kahjulikud bakterid jt mikroorganismid), lõigates nad ära toiduahelast (nõrgestades) ja seejärel koheselt transportides organismist välja.

Kes tunneb, et soovib olla alati terve ja tugev, siis Teil on võimalik endale koju soetada üks olulisemaid tervisekomplekte, et viia julgelt unistused ellu!

Märtsis kogu komplekt 15% soodsam! ✨


Sisu kirjutas: Mihkel Liivakant, nutritsioloog & endine tippsportlane
Koduleht: www.magneesium.ee
Tellimine: E-poes (vajuta siia)

Submit a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga