B-Luron

B-Luron on bioloogiliselt aktiivne toidulisand, mille aluseks on hüalurooni ja kondroitiini kompleks ja mis on Saksa ettevõtte Gramme-Revit GmbH tehnoloogiliselt innovaatiline toode.

B-Luron aktiveerib kehaomase sünoviaalvedeliku ehk liigesvõide tootmise ning seeläbi toidab ja taastab kõhrkudet.

TOOTE TELLIMISEKS PALUN HELISTAGE VÕI KIRJUTAGE MEILE!

 • 2 x 500 ml vedelikku
 • Mõõtetopsik lisatud
 • Kõrvaltoimed puuduvad
 • GMO-vaba
 • GMP kvaliteedimärgis
B-Luron: Hüaluroon-kondroitiinkompleks (HKK) on elu ilma liigesevaludeta. Hüaluroonhape ja kondroitiin kaitsevad liigeseid palju paremini siis, kui teevad seda koos. Neid aineid koos manustades toimivad need sünergiliselt, see tähendab täiendavad teineteise toimet kõhre kaitsmisel ja toitmisel ning mõjuvad võrreldamatult tõhusamalt kui kumbki aine eraldi võetuna.

Tänu muudetud molekulaarstruktuurile ei lagune HKK koostises olev hüaluroonhape organismi manustamisel, vaid jääb stabiilseks ja toimib ühelt poolt nagu süstal, suurendades mehaaniliselt eksogeense hüaluroonhappe hulka liigestes, teiselt poolt aga toimib katalüsaatorina, aktiveerides kondrotsüütides kehaomase (endogeense) hüaluroonhappe sünteesimise. Seejuures mõjub HKK kõigile liigestele korraga, olles ka seetõttu tõhusam kui süstid.  Tänu sellele on B-Luronil liigeste terve toimimise ja liikuvuse jaoks suur tähtsus.

Kasutamine: 30 ml mõõtetopsi täis B-Luroni (see sisaldab 450 mg hüaluroon-kondroitiinkompleksi) tuleb võtta iga päev ja ilma katkestusteta kuu aja vältel.

Märgatavad paranemisnähud ei ilmne kohe, vaid pärast seda, kui liigeses on saavutatud teatud hüaluroonhappe kontsentratsioon, see tähendab 2–3 nädala lõpuks. See sõltub liigese tervislikust seisundist ehk sellest, kui suureks on muutunud kondroitiini ja hüaluroonhappe defitsiit.

Mida vähem on liiges kahjustunud, seda kiiremini saabuvad kergendus ja taastumine. Eriti rasketel juhtudel on soovitatav tulemuste saavutamiseks kuuri korrata. Aga selle meeldiva maitsega siirupi toime jätkub ka pärast kuuri ning sellele on ka loogiline seletus: kehaomase hüaluroonhappe sünteesimine on taastunud, liigesevõie on normaalseks muutunud ja liiges on taas tööle hakanud.

 

Hüaluroonhappe sisalduse muutumine liigeses B-Luroni manustamisel:
 • Toote toime on suunatud probleemi algpõhjusele;
 • Ortomolekulaarne kompleks korrigeerib biokeemiliste protsesside tasakaalu molekulaarsel tasandil, optimeerides organismist toimuvaid biokeemilisi protsesse;
 • Mõjub kõigile liigestele korraga; B-Luronit võib kombineerida füsioteraapia ja kõigi ravimpreparaatidega;
 • Kestev toime (1 kuur mõjub 3-6 kuud)

 

Eriti soovitatav järgmiste tunnuste ja diagnooside korral:

 • Artroosid;
 • Vanusest tingitud kulumine;
 • Liigeste kestev liigne ja/või ühekülgne töökoormus (muuhulgas ülekaal);
 • Suured spordikoormused enne ja pärast võistlusi;
 • Selgroodiskide patoloogiad (nihkumine, väljavõlvumine, kokkuvajumine);
 • Liigeseoperatsioonidest (artroskoopiast) taastumise periood;
 • Kaasasündinud Х- ja О-jalgsus;
 • Teismeliste osteokondropaatiad;
 • Podagra (kompleksteraapia osana).

 

Hüaluroonhape – rohkem kui lihtsalt „liigesevedelik“

Hüaluroonhapet sisaldub inimese organismi paljudes kudedes: kõhres, luudes, klaaskehas, südameklappides, nahas, liigesevõides. See aine tagab naha pingulduse, toetab kõhre elastsust ja õlitab meie liigeseid, olles liigesevõide ehk liigesevedeliku peamiseks koostisaineks. Ilma selle vedelikuta meie liigesed ei töötaks. Terve ja noor organism toodab ise hüaluroonhapet. Vananedes aga aeglustub selle aine tootmine organismis ning siis algavad liigeseprobleemid ja me märkame esimesi soovimatuid kortsukesi – märke alati enneaegu saabuvast vananemisest. 40-aastaselt on organismi enda hüaluroonhappe tootmine 50% vähenenud. 60-aastane ja vanem organism toodab seda ainult 10% vajalikust kogusest.

Hüaluroonhape kuulub oma keemilise koostise poolest glükoos-amiinglükaanide ehk mukopolüsahhariidide hulka, kuna suudab siduda suurel hulgal vett, mistõttu rakkudevaheline aine omandab geelitaolised omadused ja suudab rakke toetada. Hüaluroonhape suudab siduda ja endas hoida kuni kuus liitrit vett ühe grammi kohta. Vett ei saa kokku suruda ja selle omaduse annab hüaluroonhape ka liigestele edasi. Hüaluroonhape tagab kudede vedeliku õige konsistentsi ja muudab selle viskoossust vastavalt mehaanilistele pingetele: suurtel koormustel muutub vedelik voolavamaks, kuid jääb siiski piisavalt viskoosseks, et mitte vee kujul liigestest välja voolata.

 

Kondroitiin – elastne ime

Kondroitiin on kõhre tähtis koostisaine. Osaliselt saame kondroitiini toidust, osaliselt aga sünteesib meie organism seda ise. Selle bioaktiivne vorm on kondroitiinsulfaat, kuna organism kasutab kondroitiini ainult pärast väävelhappe soolaga ühinemist. Kondroitiinsulfaat on lausa veemagnet. Tänu oma keemilise ühenduse elektrilise laengule seob see sidekoes suurel hulgal vett ja moodustab geeli, milles asuvad kondrotsüüdid. Sellega tagatakse liigesekõhre elastsus ja põrutusi summutavad omadused.
Kõhre taastumisel on suureks probleemiks vajalike ehitusmaterjalide puudumine, olgu selle põhjuseks siis haigus või muud juba eelpool nimetatud tegurid. Nagu juba märgitud, ei saa kõhr oma toitaineid vereringest, vaid liigesevedelikust, mis aitab ka jääkaineid kõhrerakkudest välja viia. Kui organismis ei ole piisavalt toitaineid, siis hakkavad kõhrerakud ära kuivama ja järk-järgult surema. Degenereerunud kõhr aga ei suuda enam põrutusi summutada ja liigese liikuvust tagada. Nii hakkab välja kujunema artroos.

 

B-Luroni erilised omadused:

Toote toime on suunatud probleemi algpõhjusele; ortomolekulaarne kompleks korrigeerib tasakaalustamatust molekulaarsel tasandil, optimeerides organismi biokeemilisi protsesse; toimib kõigile liigestele; sobib kasutamiseks koos füsioteraapia ja mis tahes ravimitega; kestev toime (1 kuur mõjub 3–5 kuud); kõrvaltoimed puuduvad; mugav manustada.

Vaata ka videot B-Luroni kohta (koos eestikeelsete subtiitritega):

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “B-Luron”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga