Bioaktiivne B-kompleks

29.40

Optimaalsete doosidena ja kiirelt organismi jõudev Bioaktiivne B-kompleks aitab kaasa raku energia tootmisele, väsimuse ja kurnatuse vähendamisele, närvirakkude omavahelist suhtlusele (mälu, keskendumine, kontsentreerumine) ning aju, närvi-, hormonaal- ja immuunsüsteemi normaalsele talitlusele.

  • 90 kapslit
  • Bioaktiivne toidulisand
  • Täielik spekter B-vitamiine
  • Vegan
  • GMO-vaba

B-kompleks on mõeldud organismi üleüldise talitluse (ainevahetuse, aju, närvi- ja hormonaalsüsteemi, südame- ja veresoonkonna) ning vaimse  jõudluse toetamiseks. Oluline on just nende B-vitamiinide omavaheline kooslus, et toimuks organismisüsteemide omavaheline tõhus koostöö. 

Mida tähendab bioaktiivne?  Bioaktiivne aine on koheselt valmis minema biokeemiliste muundumiste ehk ainevahetuse võrgustikku, mis on organismide elu aluseks. Mitteaktiivsed vitamiinid tuleb rakus esmalt muuta aktiivseks, kuid bioaktiivne vitamiin on koensüümses vormis ja ei nõua enam rakus lisa reaktsioone. 

Bioaktiivne B-kompleks:

  • osaleb raku energia tootmises
  • aitab vähendada väsimust ja kurnatust
  • aitab kaasa aju, närvi-, hormonaal- ja immuunsüsteemi normaalsele talitlusele
     

Tiamiin (B1) aitab kaasa normaalsele südame talitlusele, niatsiin (B3) ja koliin närvisüsteemi ning folaat (B9) immuunsüsteemi normaalsele talitlusele. Riboflaviin (B2) aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest. Pantoteenhape (B5) aitab kaasa normaalsele energiavahetusele. Vitamiin B6 aitab kaasa normaalsetele psühholoogilistele funktsioonidele ning vähendada väsimust ja kurnatust.

Kasutamine: 3 kapslit päevas koos veega vastavalt terapeudi või arsti soovitusele. Toodet manustada soovitavalt hommikuti peale sööki 1-6 kuu jooksul, vastavalt vajadusele.

Soovitatud annust ei tohi ületada. Raseduse, rinnaga toitmise ning ravimite tarvitamise korral konsulteerida arsti või terapeudiga. Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku eluviisi. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Täiendav lisainfo:
Soovituslik annus: 3 Kapslit
Annuseid kokku: 30
Kogus annuse kohta:% Päevane norm.
Vitamiin B5 (D-kaltsiumpantotenaat)
250 mg4167 %
Vitamiin B3 (nikotiinamiid)
100 mg625 %
Vitamiin B1 (tiamiinvesinikkloriid)
50 mg4545 %
Koliin (fosfatidüülkoliin)
50 mg**
Inositool
50 mg**
Vitamiin B6 (püridoksiinkloriid)
25 mg1786 %
Vitamiin B2 (naatriumriboflaviin-5′-fosfaat)
37.5 mg2679 %
Vitamiin B7 (D-biotiin)
500 µg1000 %
Vitamiin B9 (kaltsium-L-metüülfolaat)
200 µg100 %
Vitamiin B12-(metüülkobalamiin ja desoksüadenosüülkobalamiin)
150 µg6000 %
**Päevane norm. ei ole määratud.


Koostis:
Mahuaine (riisijahu), vitamiin B5 (D-kaltsiumpantotenaat), vitamiin B3 (nikotiinamiid), vitamiin B1 (tiamiinvesinikkloriid), vitamiin B4 (fosfatidüülkoliin), vitamiin B8 (inositool), vitamiin B6 (püridoksiinkloriid), vitamiin B2 (naatriumriboflaviin-5´-fosfaat), vitamiin B7 (D-biotiin), vitamiin B9 (kaltsium- L- metüüfolaat), vitamiin B12 (metüülkobalamiin ja desoksüadenosüülkobalamiin, taimne kapsel (glaseeraine pullulaan).

Allergeenid: puuduvad.

Säilitamine: Hoida otsese päikesevalguse eest kaitstult, kuivas ja lastele kättesaamatus kohas, temperatuuril kuni +22 °C.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Bioaktiivne B-kompleks”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga