fbpx
15 %

Bioaktiivne B-kompleks

25.80 21.93

Optimaalsete doosidena ja kiirelt organismi jõudev BIOAKTIIVNE B-KOMPLEKS aitab kaasa raku energia tootmisele, väsimuse ja kurnatuse vähendamisele, närvirakkude omavahelist suhtlusele (mälu, keskendumine, kontsentreerumine) ning aju, närvi-, hormonaal- ja immuunsüsteemi normaalsele talitlusele.

Tiamiin (B1) aitab kaasa normaalsele südame talitlusele, niatsiin (B3) ja koliin närvisüsteemi ning folaat (B9) immuunsüsteemi normaalsele talitlusele. Riboflaviin (B2) aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest. Pantoteenhape (B5) aitab kaasa normaalsele energiavahetusele. Vitamiin B6 aitab kaasa normaalsetele psühholoogilistele funktsioonidele ning vähendada väsimust ja kurnatust.

Kirjeldus

B-kompleks on mõeldud organismi üleüldise talitluse (ainevahetuse, aju, närvi- ja hormonaalsüsteemi, südame- ja veresoonkonna) ning vaimse  jõudluse toetamiseks. Oluline on just nende B-vitamiinide omavaheline kooslus, et toimuks organismisüsteemide omavaheline tõhus koostöö. 

Mida tähendab bioaktiivne?  Bioaktiivne aine on koheselt valmis minema biokeemiliste muundumiste ehk ainevahetuse võrgustikku, mis on organismide elu aluseks. Mitteaktiivsed vitamiinid tuleb rakus esmalt muuta aktiivseks, kuid bioaktiivne vitamiin on koensüümses vormis ja ei nõua enam rakus lisa reaktsioone. 

Bioaktiivne B-kompleks:

  • osaleb raku energia tootmises
  • aitab vähendada väsimust ja kurnatust
  • aitab kaasa aju, närvi-, hormonaal- ja immuunsüsteemi normaalsele talitlusele 

Koostisosad: mahuaine (riisijahu), vitamiin B5 (D-kaltsiumpantotenaat), vitamiin B3 (nikotiinamiid), vitamiin B1 (tiamiinvesinikkloriid), vitamiin B4 (fosfatidüülkoliin), vitamiin B8 (inositool), vitamiin B6 (püridoksiinkloriid), vitamiin B2 (naatriumriboflaviin-5´-fosfaat), vitamiin B7 (D-biotiin), vitamiin B9 (kaltsium- L- metüüfolaat), vitamiin B12 (metüülkobalamiin ja desoksüadenosüülkobalamiin, taimne kapsel (glaseeraine pullulaan).

Allergeenid: puuduvad.

Manustamine: 3 kapslit päevas koos veega vastavalt terapeudi või arsti soovitusele. Toodet manustada soovitavalt hommikuti peale sööki 1-6 kuu jooksul, vastavalt vajadusele. Soovitatud annust ei tohi ületada. Raseduse, rinnaga toitmise ning ravimite tarvitamise korral konsulteerida arsti või terapeudiga. Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku eluviisi. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Säilitamine: toodet hoida kuivas, mitte üle 22 °C soojuses ning kaitstuna otsese päikesevalguse eest.

Toote kogus: 90 taimset kapslit, netokaal 50 g. 

Realiseerimine: vaata pakendilt. 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Bioaktiivne B-kompleks”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga