Ca+Mg KOMPLEKS

21.47

Toode sisaldab kaltsiumi ja magneesiumi orgaanilisi soolasid koos sünergiliste ainete kompleksiga, mis tagab kõrge biosaadavause ja maksimaalse omastatavuse. On mitmekülgse toimega, mõjutades positiivset praktiliselt kõiki ainevahetusprotsesse organismis ja taastades aluse-happe tasakaalu.

Ca-Mg Kompleks

Koostis:

Kaltsium (malaat ja tsitraat) - 75 mg
Magneesium (malaat ja tsitraat) - 25 mg
Räni (osja ekstraktist) - 1.25 mg
Boor (boorhappest) - 0.25 mg
K vitamiin - 37.5 mikrogrammi
D3 vitamiin - 75 ME

"Ca-Mg Kompleks" on toode, mis säilitab organismis vajaliku kaltsiumi ja magneesiumi tasakaalu, parandab kaltsiumi-magneesiumi ainevahetust ja optimeerib mineraalainete ainevahetusega seonduvaid eluliselt vajalikke protsesse.

Aktiivsete koostisainete toime:

Kaltsium (Ca) on üks meie organismile kõige vajalikumaid aineid, millest sõltub praktiliselt kõigi keha süsteemide töö. Eelkõige moodustab kaltsium luustiku põhialuse, millel on organismis struktuurne funktsioon. Samuti reguleerib kaltsium fermenteerumisprotsesse, hormoonide eritumist, rakusisest ainevahetust ning närvide ja lihaste erutuvust. Sellest mineraalist sõltuvad südametegevus ja veresoonte toonus, närvisüsteemi töö, normaalne verehüübimine, toidu seedimiseks vajalike fermentide ja hormoonide tootmine ning veresoonte ja rakumembraanide läbilaskvus.

Magneesium (Mg) on sama oluline makroelement. Seda loetakse kaltsiumi antagonistiks, kuid samal ajal need mõlemad mineraalid on nagu kaksikud teineteisele vajalikud ja toimivad paaris. Neid mineraale peab organismis optimaalses vahekorras olema. Magneesium soodustab kaltsiumi omastamist, juhib kaltsiumi rakku sisenemist ja takistab selle liigset väljaviimist. Seejuures soodustab kaltsium skeletilihaste ja silelihaskoe kokkutõmbeid, magneesium aga vastupidi vähendab krampe ja lõdvestab lihaseid. Lisaks tagab magneesium raku energiallika - ATP vabanemise, reguleerib silelihaskoe (veresoonte, soolestiku, sapi- ja kusepõie jt) toonust ning vähendab stressi.

Räni (osja ekstraktist) soodustab kaltsiumi ja rohkem kui 70% teiste elementide imendumist (nende hulgas fosfor, fluor, väävel, magneesium, naatrium jt), ennetades osteoporoosi teket. Ränipuuduse korral halveneb organismis ka kõigi teiste mineraalide ja vitamiinide omastamine.

Boor on element, mis parandab oluliselt kõige tähtsamate elementide: mangeesium, kaltsium ja fluori ainevahetusprotsesse. Boor osaleb D vitamiini teisendamises selle kõige aktiivsemaks vormiks, tõstab koos räni ja D3 vitamiiniga kaltsiumi, magneesiumi ja fluori omastamist ja parandab nende ainevahetust, takistades nende kadu neerude kaudu.

Vitamiinid K ja D3 osalevad luude ja sidekoe ainevahetuses. Neil on oma osa luukoe moodustamise varastel etappidel kaltsiumi omastamises ja kasutamises ning nad tagavad kaltsiumi ja mangeesiumi vastasmõju.

"Ca-Mg Kompleks" mõjub hästi Teie tervisele:

* Parandab kaltsiumi-magneesiumi ja teiste mineraalide ainevahetust;
* Optimeerib eluliselt vajalike süsteemide tööd;
* Tugevdab luid ning reguleerib lihaste kokkutõmbeid ja lõdvestumist.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Ca+Mg KOMPLEKS”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga