fbpx

Coral Lutsern (Alfalfa)

18.26

“Coral Lutsern” – tervisele kasulik toode lutserni taime ja kontsentreeritud mahla baasil.

Lutsern – unikaalne taim ubaliste perekonnast, mis koosneb rikkalikult bioloogiliselt aktiivsetest ainetest. Tänu millele avaldab organismile mitmekülgset positiivset mõju: tugevdab immuunsust, tõstab toonust, parandab seedimist, aitab kaasa detoksikatsioonile, kaitseb kaariese eest.

Kirjeldus

Lutsern

Suurima kasutuse leidis lutsern Hiina meditsiinis, kus teda nimetatakse “kogu heaolu aluseks”. Araablased nimetasid lutserni “kogu toidu esivanemaks” juba iidsetel aegadel.Vanad venekeelsed nimetused – letshuh ja medunok.

Lutsern (Medicago sativa) – mitmeaastane haruline püsik ubaliste perekonnast. Üks vanimatest kultuuridest. Ladina nimetus Medicago tuleneb kreeka sõnadest, mis tähendavad “sööt Miidiast”, sellest piirkonnast sattus taim Kreekasse. Oma päritolumaast edela Aasiast levis ta kõikidele mandritele ning kõikidesse riikidesse.

Toote tootmisel kasutatakse taime maapealset osa, mida korjatakse õitsemise ajal. Oma unikaalse koostise on lutsern võlgu oma arenenud juurte süsteemile ( jõulised juured ulatuvad 10-20 meetri sügavusele ), mis võimaldab saada sügavustest suuremat doosi niiskust ja toitaineid.

Lutsern – mitme aminohappe, A vitamiini, B grupi vitamiinide, E ja K vitamiini, mineraalainete (kaltsium,raud,kaalium,magneesium), klorofülli,saponiinide, antotsiaanide, isoflavonite ja flavonoidide taimne allikas. See on üks vähestest taimedest, mis sisaldab D vitamiini ja ftoori.

Rahvameditsiinis peetakse seda taime vere puhastajaks, tiibeti meditsiinis kasutatakse kui põletikuvastast vahendit. Juba vanadest aegadest kasutatakse lutserni segudes, mis puhastavad, noorendavad ja taastavad organismi.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Coral Lutsern (Alfalfa)”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga