fbpx

Liposoomne kurkumiin – Kestev noorus

28.45

Liposoomne kurkumiin – uus kõrge biosaadavusega kurkumiini vorm, mis on ülimalt efektiivne.

Kollajuur e kurkum – Indiast pärit vürts, mida nimetatakse „idamaiseks kullaks“ mitte ainult selle erksa värvi pärast, vaid ka tervise jaoks rohkete kasulike omaduste tõttu. Ajurveedas, India traditsioonilises meditsiinis, tuntakse kurkumiini kui vahendit, mis puhastab organismi, normaliseerib seedimist, parandab põletushaavasid ja arme ning aitab efektiivselt köha korral.

Kirjeldus

Liposoomne kurkumiin (100 ml):

● Parandab südame-veresoonkonna, luustiku ja lihastiku, seedeelundkonna talitlust;
● Tugevdab immuunsüsteemi;
● Aeglustab organismi vananemisprotsessi.

Kasutamine: Enne kasutamist loksutada. Võtta sisse 2,5 ml lahust 2 korda päevas enne söögikorda. Mõõtetopsik lisatud. Võib sisse võtta puhtal kujul või segada klaasi vee või mahlaga.

Kirjeldus:

Kaasaegsed teadusuuringud on avastanud ja tõestanud palju uusi kollajuure ning selle peamise toimeaine kurkumiini võimalusi. Kollajuurt on hakatud kasutama südame- ja veresoonkonna, närvisüsteemi, luustiku ja lihastiku erinevate põletikuliste protsesside korral, samuti kui vahendit, mis tugevdab immuunsüsteemi ning omab kasvajavastast toimet.

On teada, et kurkumiin parandab sapipõie ja maksa funktsioone, reguleerib kolesterooli ja suhkrutaset veres. Kurkumiini kõrge antioksüdantne aktiivsus nõrgestab vabade radikaalide hävitavat mõju, aeglustades rakkude vananemisprotsessi.

Peamiseks takistuseks kollajuure kasutamisel on selle aktiivsete komponentide liiga madal omastatavus. Uues tootes on antud probleem lahendatud tänu eesrindlikule patenditud PNS tehnoloogiale (Polar-Non-polar Sandwiching), mida leiutas ettevõte Aurea Biolabs.

Juba üle 40 aasta spetsialiseerub antud kompanii funktsionaalsete eelistega nutritseutikumide leiutamisele. Aurea Biolabs suutis taastada kollajuure täielikult loomulikku maatriksit – Cureit, mida organism suudab võrreldes tavalise ekstraktiga omastada 10 korda paremini. Cureit­­ — kurkumiin, mis on ekstraheeritud harilikust kollajuurest ja asetatud selle teiste komponentide vahele.

Loodud maatriksis on kurkumiin justkui kaitstud nn polaarse-mittepolaarse võileiva sees, mis ühelt poolt koosneb süsivesikutest, toidukiududest ja valkudest ning teiselt poolt eeterlikest õlidest. Antud kompositsioon on asetatud kahekihilisse liposoomsesse kesta, mis võimaldab kurkumiinil läbida rakumembraani ilma struktuuri lagunemiseta.

Kahe uusima tehnoloogia – liposoomse ja PNS (polaarse-mittepolaarse võileiva) kasutamise tulemusena saavutatakse toote maksimaalselt kõrge biosaadavus ning kurkumiini raku sisse toimetamine.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Liposoomne kurkumiin – Kestev noorus”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga