fbpx

Neitronik 5GRS

15.57

Seade Neitronik 5GRS – individuaalne elektromagnetkiirguse vastane kaitsevahend. On ette nähtud personaalarvutite, telerite, raadio- ja mobiiltelefonide, mikrolaineahjude, LCD- ja plasmakuvarite jaoks.

Laost otsas

Neitronik kujutab endast spetsiaalset antenni mõõtmetega 40 x 40 x 0,6 mm. Antenni võrestik on kristalliliste omadustega, absorbeerides ja muundades elektromagnetenergiat. Kiirgusallikas  aktiveerib antenni ja see tekitab oma välja, mis vastasmõjus kiirgusallikaga muundab kiirgusspektri inimestele ohutuks. Seade vähendab elektromagnetilise koormuse inimese organismi jaoks ohutu tasemeni.

Neitronik 5GRS – innovaatiline elektromagnetkiirguse individuaalkaitsevahend, mis on loodud uusimate tehnikavaldkonna saavutuste baasil.

Tänasel päeval suurendab enamik nutitelefonide, WiFi ruuterite ja tahvelarvutite tootjaid pidevalt oma seadmete võimsust, varustades neid üha arvukamate antennidega. Tulemusena suureneb elektromagnetilise saaste tase, mis mõjub negatiivselt inimeste tervisele.

Neitronik 5GRS astub ühte jalga progressiga: seda iseloomustab suurenenud võimsus, mis võimaldab kaitsta meie tervist tormiliselt areneva maailma tingimustes. Täna on see seade parim kättesaadav elektromagnetkiirguse vastase kaitse tehnoloogia. Mudelit 5GRS soovitatakse eriti neile, kes kasutavad iga päev kaasaegseid nutitelefone, ruutereid ja tahvelarvuteid.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Neitronik 5GRS”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga