fbpx

Raamat: “Tervise Saladused”

13.50

Unikaalne raamat “Tervise Saladused” valgustab inimeste kõige aktuaalsemaid terviseprobleeme täiesti uues valguses.

Moodsas meditsiinis on iga arst spetsialiseerunud oma kitsale erialale - kehaosale või organile, unustades tihtilugu, et organism on terviklikult toimiv süsteem.

Antud raamat edastab lihtsaid ja praktilisi teadmisi sellest, millised on meie organismi tegelikud vajadused, kuidas tugevdada oma tervist, elamaks haigusteta. Samuti, kuidas kiiremini taastuda, olles juba haigestunud ning teadvustada endale haigustekitajate - viiruste, seente, bakterite ja usslaste toimet ehk parasiitlust ja nende elutegevuse tagajärgi meie organismis.

Tervise säilitamiseks soovitab dr. Olga Butakova just nimelt kompleksset ehk tervikliku lähenemist organismile kui tervikule, mis käivitab organismis isiklikud energiaressursid tervise taastumiseks. See omakorda viitab sellele, et alustame tervenemist haiguse põhjuse likvideerimisega mitte tagajärgede ehk sümptomite kustutamisega. Tuleneb ju ka sõna tervis sõnast tervik - terviklik.

Olga Butakova lõpetas Leningradi Meditsiini Instituudi 1982. a. Pärast seda töötas aastaid terapeudina. Täiendanud on ta end veel kardioloogia, kliinlise lümfoloogia, toksikoloogia, dietoloogia, rehabilitoloogia, nõelravi, refleksoteraapia, iirisdiagnostika, maassaaži, füsioteraapia jms vallas, uskudes, et enesetäiendamine on pidev protsess. Töötanud on ta nii jaoskonnaarstina, kiirabioskonna juhatajana kui ka peaarstina. Kiirabiarstina töötades hakkas talle tunduma mõttetuna inimese elu pikendamine vaid mõneks hetkeks...

Ta mõistis, et inimesed ei tohiks sattuda reanimatsiooni nii sageli ega ka nii noorelt! Seetõttu tekkis soov omandada veel üks haridus - õpetaja oma, et õpetada inimesi õigemini elama, sööma, liikuma ja ennast hoidma. Nii omandaski ta meditsiinivaldkonnas väga haruldase kvalifikatsiooni, saades pedagoogiliste teaduste kandidaadiks. Lisaks on dr. Butakova ka akadeemik ÜRO juurde kuuluva Rahvusvahelise Informatsiooni Akadeemias, "Tervisekaitse ja keskkonna ohutuse" osakonna juhataja ja Moskva Tervise Taastamise Instituudi peaarst. Ta on välja töötanud praktilise süsteemi, kuidas säilitada tervist eranditult looduslike vahendite ja preparaatidega.

Põhjalik ja väga sisutihe raamat kõigile, kes soovivad rohkem aru saada keha toimemehhanismidest.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Raamat: “Tervise Saladused””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga