15 %

Tervisekomplekt: Kaitse Terveks Eluks

200.22 170.17

Toome Teieni esmaklassilised kõrgkvaliteetsed tervisetooted, mis kaitsevad meie organismi efektiivselt kõikvõimalike viiruste, bakterite, seente jpt kahjulike mikroorganismide eest.

Märtsis kogu komplekt 15% soodsam!

Kõikide komponentide ühisel jõul on võimalik vastu seista viirustele ja olla edukalt terve ajal, kui ümberringi toimub midagi tõeliselt eriskummalist. Immuunsus on alati esimene, millel sissetungijatega toime tuleb tulla. Immuunsüsteem koosneb aga rakkudest, kes vajavad meie tuge!

Tervisekomplekt: Kaitse Terveks Eluks komponendid ja kirjeldus:

Vedelal kujul liposoomne C-vitamiin imendub koheselt läbi limaskestade ning on meie immuunsüsteemi peamiseid talasid. Teda toetab mineraal nimega Zinc. Tsingi tase on otseses seoses inimese immuunsusega, kuna inimese haigestudes langeb peaaegu alati ka tsingi tase. Tsink koostöös liposoomse C-vitamiiniga toetavad meie immuunsüsteemi.

Novomin ja antioksüdant H-500 annavad meile elujõudu, mida on vaja, et toime tulla keerulisematel aegadel, näiteks stressi korral (sh vaimne). Nemad vastutavad infovahetuse eest. Korallivesi rikastab meie vett 70 erineva mikro- ja makroelemendiga (mineraalidega), muutes selle elavaks ja kergelt aluseliseks.

Sipelgapuukoor seleeniga on üks imelisemaid looduslikke antibiootikume. Rikastatud seleeniga, abistab see meid efektiivselt kõikvõimalike põletike korral, tugevdades immuunsüsteemi ning samal ajal puhastades organismist välja kahjulikke baktereid jt ebavajalikke mikroorganisme. Koos Kassiküünega saavad need jagu paljudest erinevatest viirustest, bakteritest, seentest jpt sümptomitest, millele pole osatud abi leida (nt. ekseemid, kööm jne). 

Silver-Max ehk kolloidhõbe on üks kõige kiiremaid ja konkreetsemaid viiruste ja seente likvideerijaid maailmas. Kolloidhõbeda ioonid püüavad kinni viirused (sh kahjulikud bakterid jt mikroorganismid), lõikavad nad ära toiduahelast (nõrgestavad neid) ja toimetavad soovimatud külalised organismist välja.

Üheskoos loovad antud tooted organismis tasakaalu ja annavad seeläbi võimaluse meie organismil taas tugevamaks saada. Selline seisund on vajalik alati, eriti oluline on see aga praegusel äreval ajal.

Kui tunnete, et soovite olla alati terve ja tugev, siis on Teil võimalik endale koju soetada üks olulisemaid tervisekomplekte, et viia igal ajal kõik unistused julgelt ellu! ❤️

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Tervisekomplekt: Kaitse Terveks Eluks”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga